Fotografie z pamięci

IMG_1680

Do Pierścienia potrzebny był kamień, ze Świętej Góry. Musiałam go znaleźć. Pomyślałam, że trzeba to zrobić godnie, ofiara musi pojawić się po obu stronach. Dlatego postanowiłam wbiec na szczyt.

Buty, odpowiedni strój i o poranku stanęłam u jej podnóża. Ruszyłam nieśmiało, nie wiedząc co mnie czeka. Byłam tu wcześniej, ale spacerowałam, teraz było przede mną zupełnie inne wyzwanie. Ruszyłam. Z pokorą i z intencją w sercu. Ponad 2 km podbiegu.

Czułam się zaopiekowna, Góra zapraszała mnie pięknymi, wiosennymi widokami, wiedziałam, że jestem we właściwym miejscu, o właściwym czasie.

IMG_1684

Kiedy mokra i spocona stanęłam przed Figurą, nic nie musiałam już tłumaczyć. Wszyscy Bogowie na świecie wiedzieli, po co przybyłam. Ogarnęło mnie niezwykłe poczucie jedności z wszelkim stworzeniem, składając dłonie w geście szacunku, wyrażałam tylko wdzięczność. Byłam zupełnie sama, sam na sam z Wszechświatem, na Świętej Górze. W drżącej ciszy spłynęło na mnie Błogosławieństwo.

Nieopodal, za zgodą Góry zebrałam garść kamieni. Jeden z nich zostanie na zawsze umieszczony w Pierścieniu, który prawdziwa Wiedźma wykuje specjalnie dla mnie w ogniu. Liczy się Intencja.

IMG_1682

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s