Jednocząc się z Wszechświatem

Za każdym razem staram się ukołysać Was, pomóc oderwać się, wycofać zmysły, wejrzeć w siebie. Sama przeżyłam kiedyś głęboki wgląd podczas zwykłego relaksu po jodze w fitness klubie, dlatego wiem, że To może się Wam przydarzyć.

Leżeliście w ciszy, utuleni dźwiękami muzyki podczas relaksu. Patrzyłam na Was i czułam przepływ Energii, w niezwykły sposób nawiedziło mnie uczucie Szczęścia, absolutnie nieuwarunkowane. Siedząc na macie i patrząc na Was, leżących i zrelaksowanych, czułam się strażnikiem tego spokoju.

To się po prostu czuje, kiedy kończymy, wstajecie i wychodzicie, wtedy wiem, że to uczucie szczęścia było dostępne dla wszystkich. W jakiś niezwykły sposób doświadczyliśmy tego samego, podzieliliśmy się Darami Wszechświata. Wczoraj Monia podeszła, przytuliła mnie. Wiem, że czułyśmy to samo. Kilka dni temu po jodze napisała Celinka, wczoraj wieczorem odezwała się Ania. Jestem Wam niezmiernie wdzięczna za te świadectwa, za Wasze myśli i odczucia, one gruntują mnie w przekonaniu, że doświadczanie Absolutu jest naszą wspólną przygodą. Jestem wdzięczna za to, że mogę to robić!

Namaste ❤

img_8255

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s